zapiewajmy

wieczornica21

ImageJak można połączyć przyjemne z pożytecznym pokażą w najbliższą niedzielę członkowie zespołu "40% bluesa". Podczas koncertu promującego ich pierwszą płytę, wspólnie z rodzicami organizują zbiórkę na leczenie chorej Kaliny Janowskiej. W najbliższą niedzielę 17 października 2010 r. zapraszamy do posłuchania koncertu zespołu „40% bluesa” promującego ich pierwszą płytę „Dobry rytm”.

 Zespół, który narodził się rok temu, wypracował już własny styl, zagrał również kilkanaście koncertów, zdobywając tym samym swoich fanów. Koncert będzie okazją do posłuchania muzyki, ale także zabrania jej do domu. Podczas jego trwania będzie można otrzymać płyty z utworami zespołu, których część bluesmani postanowili przekazać na cel charytatywny, jakim będzie zebranie pieniędzy na leczenie chorej na siatkówczaka (nowotwór złośliwy obojga oczu) Kalinki Janowskiej (kalinajanowska.blog.onet.pl). Akcję wspiera Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która koordynuje zbiórkę funduszy na leczenie Kalinki.

 

Zapraszamy wszystkich do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16. początek koncertu o godz. 18:00, 17.10.2010 r.

WSTĘP WOLNY