zapiewajmy

wieczornica21

Image STOWARZYSZENIE działające jako Lokalna Grupa Działania ZAPRASZA na Szkolenie, które przybliży tematykę pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na projekt/wniosek, który będzie można złożyć za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia. Osoba fizyczna, prawna, stowarzyszenie czy fundacja może złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach działania „Małe projekty”.

Dofinansowaniu podlega 70% poniesionych kosztów kwalifikowanych jednak nie więcej niż 25 000 zł na 1 projekt. O szczegółach opowiemy na szkoleniu, na które serdecznie zapraszamy. Szkolenie poprowadzi ekspert ds. rozwoju obszarów wiejskich , na co dzień pracujący w ODR w Krakowie – Pan Leszek Leśniak.
Szkolenia odbędą się:
25 marca 2010r. od godz. 10 00 – sala nr 2 w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie
26 marca 2010r. od godz. 13 00- Sala Klubowa Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16
Wszystkie osoby przybyłe na szkolenie otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych.
Ponadto, informujemy że jesteśmy stowarzyszeniem – Lokalną Grupą Działania – działającym na terenie pięciu gmin: Skrzyszów, Lisia Góra, Tarnów, Żabno, Wietrzychowice z siedzibą w Skrzyszowie. Otrzymaliśmy dofinansowanie z funduszy europejskich w wysokości  10 849 140 zł w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Środki finansowe będziemy rozdzielać pomiędzy beneficjentami zamieszkującymi tereny naszych gmin w drodze konkursów. W dniach 26 marca 2010r – 23 kwietnia 2010 r. trwał będzie konkurs na następujące rodzaje działań: małe projekty, odnowa i rozwój wsi.
Bliższe informacje można uzyskać w biurze Stowarzyszenia mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy.
tel. (014) 6326 345, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., strona internetowa: www.lgdzpt.pl, biuro czynne codziennie w godz. 9:00 – 15:00

 

Zmiana terminu naboru wniosków (LEADER)

Informujemy o zmianie terminu składania wniosków do Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień Tarnowa".
Informujemy, że stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień Tarnowa”– działające na terenie pięciu gmin: Skrzyszów, Lisia Góra, Tarnów, Żabno, Wietrzychowice z siedzibą w Skrzyszowie otrzymało dofinansowanie z funduszy europejskich w wysokości  10 849 140 zł w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Środki finansowe stowarzyszenie będzie rozdzielać pomiędzy beneficjentów zamieszkujących tereny w/w gmin w drodze konkursów. W dniach 06 kwietnia 2010r – 30 kwietnia 2010 r. trwał będzie konkurs na następujące rodzaje działań: małe projekty, odnowa i rozwój wsi.

Bliższe informacje można uzyskać w biurze Stowarzyszenia mieszczącym się w budynku Urzędu Gminy.
tel. (014) 6326 345, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., strona internetowa: www.lgdzpt.pl, biuro czynne codziennie w godz. 9:00 – 15:00