Kolejny raz zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie strony niedomice.pl ...

Nie mam wobec tej zbiórki żadnych oczekiwań... Każdy z Was ma pilniejsze wydatki, jest masa ważniejszych zbiórek.
Jeśli jednak uznacie, że działalność mojej strony ma dla Was jakąś wartość, że jest dla Was w jakimś stopniu przydatna i zechcecie przekazać na nią symboliczne kilka złotych, będę za to bardzo wdzięczny.

https://zrzutka.pl/9grp3g

Chcę z całego serca podziękować za dotychczasowe wsparcie finansowe strony niedomice.pl. To dzięki Waszym wpłatom udało nam się pokryć wszystkie koszty związane z funkcjonowaniem portalu do czerwca tego roku.
Każda wpłata nawet symboliczna  to dla mnie znak, że to, co robię, ma sens. Dzięki Wam to miejsce wciąż żyje. Dziękuję za dobre słowa, aktywność i za to, że jesteście częścią tej niedomickiej społeczności !

Składam serdeczne podziękowania dla :
Agnes M, Jacek S, Irek D, Unia Niedomice, Maciek R, Kacper M, Patunia, Anna B, Barbara S, Maria P, Kasia K., Magda W, Anna M, Michał B, Grzegorz P, Dawid B, Bodzia, Barbara B.S, Bartek D, Kinga D, Łukasz P. Karolina S.,Filip S., Kasia M. Andrzej R, Dawid P., Bartłomiej B, Edyta D. Krzysztof J, Paweł D. Mateusz B, Marek M, Barbara P.

To dzięki Wam udało się uregulować za poprzedni sezon rozliczeniowy wszystkie opłaty związane z działaniem naszej strony. Dziękuję !

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.