Wczoraj w Tarnowie burmistrz Żabna Marta Herduś wraz z dyrektorem Szkoły w Niedomicach Katarzyną Smolik wzięły udział w spotkaniu z Prezesem Zarządu Grupy Azoty S.A. Tomaszem Hincem, posłanką na Sejm RP Anną Pieczarką oraz zaproszonymi samorządowcami i dyrektorami szkół z regionu tarnowskiego, podczas którego przekazano sprzęt sportowy. Grupa Azoty aktywnie włącza się w promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, dlatego też sukcesywnie doposaża szkoły.

Dla niedomickiej placówki, która poszczycić się może wieloma trofeami i sukcesami uczniów w różnych dyscyplinach, kompleksem boisk i od lat sportowym charakterem Szkoły, wsparcie w postaci sprzętu sportowego jest niezwykle cenne.
Szkoła Podstawowa w Niedomicach otrzymała następujący sprzęt sportowy:
31 kompletów sportowych (koszulka + spodenki) granatowych
15 kompletów sportowych białych
20 białych odznaczników
31 granatowych odznaczników
10 piłek do siatkówki
10 piłek do koszykówki

Pragniemy serdecznie podziękować Grupie Azoty za przekazanie sprzętu sportowego dla Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach.

żrodło : zabno.pl

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.