Sołtys Niedomic: Sylwia Kijowska 517 141 739

Image W 16 kolejce ŻLF drużyna Grupy Mocarta zmierzyła się z drużyną Ligi. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, ponieważ między drużynami były tylko 2 punkty różnicy a porażka w tym spotkaniu przekreślała jedną z drużyn do podium w całych zmaganiach. Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Tomka „Bażanta” Zahory, który z powodu kontuzji prawdopodobnie nie zagra już do końca zmagań ŻLF.

Jak już to bywa po raz kolejny straciliśmy pierwsi bramkę i znów trzeba było odrabiać straty. Udało się to nam a nawet wyszliśmy na prowadzenia. Najpierw bramkę zdobył Paweł „Jery” Mężyk, który mocnym strzałem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej, a następnie po podaniu z „klepki” przez Grzegorza „Agogo” Jaje do pustej bramki piłkę skierował Kuba „Belek” Chodoła.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla naszego zespołu. Po zmianie stron Grupa Mocarta zdobyła jeszcze 2 bramki za sprawą Huberta „Cacy” Ptasznika i Grześka „Agogo” Jaje. Drużyna Ligi zdołała zdobyć jeszcze bramkę na 4:2, ale w końcówce spotkania bramkę dla GM strzelił Przemek „Pucha” Wróbel.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2. Zdobyliśmy ważne 3 punkty, dzięki którym jesteśmy blisko zajęcia miejsca na „pudle”, ale o tym zadecydują jeszcze 2 ostatnie mecze.

 


 

Niezwykle interesująco zapowiada się 17 kolejka ŻLF która odbędzie się 20.01.2010. Zespół Grupy Mocarta stoczy walkę o kolejne bardzo ważne 3 pkt z drużyną Żabieńskich Oldbojów. Nasz rywal zajmuje obecnie 2 pozycje w tabeli z dorobkiem 27pkt oraz z bilansem bramkowym 50:40 (+10).GM jak do tej pory na swoim koncie zgromadziła 26pkt i zajmuje  4 pozycję w tabeli z bilansem 43:42 (+1). W walce o 3 miejsce przegrywa tylko dlatego ze ma jedna mniej strzeloną bramkę. Mecz zapowiada się interesująco ponieważ drużyna która straci punkty przestanie liczyc się w walce o miejsce na podium w końcowej klasyfikacji. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 2:2. Początek spotkania o 20:20. Serdecznie zapraszamy!!!

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.