Sołtys Niedomic: Sylwia Kijowska 517 141 739

Image Mecz rozpoczął sie od bramki dla rywali, lecz po kilku sekundach zrobiło się 1 : 1 kiedy to świetnym podaniem popisał sie Grzegorz  "Agogo" Jaje, a bramkę strzelił Przemek "Pucha" Wróbel. Kiedy wydawało się, że nasza drużyna przejęła inicjatywe, kolejną bramkę zdobyli goscie. Na sekundy przed końcem pierwszej połowy wyrównał Jaje. Po rozpoczęciu drugiej połowy znów GM straciła bramkę i po raz kolejny zdołaliśmy wyrównać.

Bramkę strzelił ponownie "Agogo". Od tego momentu dążyliśmy do zwycięstwa, jednak znów bramkę strzelili goście. Wtedy dał o sobie znać "Pucha", który wyrównał stan meczu. Mecz zakończył się wynikiem 4 : 4. Był to znakomity pojedynek, którego wynik ważył się do ostatnik sekund spotkania. Niestety  nasza drużyna cały mecz musiała gonić wynik.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.