Image 09.12.2009 r. 12-sty ZRYW rozegrał swoje kolejne spotkanie w żabnieńskiej Lidze Futsalu. Tym razem naszym przeciwnikiem był lider rozgrywek Biała Gwiazda. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Tambołków. Atakowali oni bramkę przeciwnika lecz nie mogli zdobyć gola. To co nie udało się im uczynili zawodnicy BG, którzy zdobyli bramkę na 1-0 po ewidentnym błędzie Tomasza Kaździoła. 12-sty jednak się nie poddał  i za sprawą Marcina Bogacza wyrównał na 1-1.

 Ciąg dalszy to coraz więcej błędów sędziego. I właśnie po jednym takim błędzie padł gol na 1-2 dla Białej gwiazdy. Później po błędzie defensywy ZRYW-u strzelili oni jeszcze na 1-3 i wydawało się, że jest po meczu. Lecz Tambołki się tak łatwo nie poddały. Po pięknej akcji z pierwszej piłki bramkę na 3-2 zdobył Gniadek, który parę chwil później wywalczył też rzut wolny przed polem karnym przeciwnika, który po ładnym rozegraniu na bramkę zamienił Bajorek. Warto też dodać, że był to pierwsze trafienie Konrada w barwach 12-stego ZRYW-u. Wynik końcowy 3-3. Mimo ładnej gry i przewadze 12-sty ZRYW znów nie zdołał wygrać i znów stało się to za sprawą sędziego. Liczymy na to, że kolejny mecz przyniesie cenne 3 pkt.

 


Już w najbliższą środę rozpocznie się runda rewanżowa żabnieńskiej ligi futsalu. Po ostatnim remisie z Biała Gwiazdą drużyna 12-stego ZRYW-u jest bardzo podbudowana i liczy na zdobycie kolejnych punktów, które są jej bardzo potrzebne do awansu w tabeli. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół LIGA, który obecnie zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się wynikiem 3-1 dla LIGI. Miejmy nadzieję, że Tambołki zrewanżują się za tą porażkę i wprowadzą wiele radości w szeregi zespołu oraz wszystkich kibiców i sympatyków 12-stego ZRYW-u. Serdecznie zapraszamy na mecz. Początek spotkania o godz. 21:00. Hala Sportowa w Żabnie. Środa 16.12.2009 r.

 

 

cywil

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.