Image 4 listopada 2009 roku rozpoczęły się zmagania w Żabnieńskiej lidze futsalu organizowanej przy hali sportowej w Żabnie. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć drużyn, które rywalizować będą ze sobą o pierwsze miejsce w tabeli oraz cenne nagrody. W obecnej chwili rozgrywki znajdują się prawie na półmetku, do końca pierwszej rundy pozostały po dwa spotkania dla każdej z drużyn. 

Jeszcze w grudniu br. rozpocznie się rudna rewanżowa i będzie trwała do 10 lutego 2010 roku i w ten właśnie dzień nastąpi wręczenie nagród za pierwsze 3 miejsca. Do Ligii futsalu zgłosiła się drużyna z Niedomic  licząca 8 zawodników,  fanatyków piłki nożnej w skład której wchodzą: Bramkarz – Tomasz Kaździoł, Obrońca – Marcin Bogacz, Obrońca – Wojciech Piątek, Obrońca/Pomocnik – Arkadiusz Chodoła, Obrońca/Pomocnik – Bartłomiej Wojcieszek, Pomocnik – Konrad Bajorek, Pomocnik/Napastnik – Rafał Gniadek, Pomocnik/Napastnik – Andrzej Rzeszutek, wszyscy z zawodników drużyny „12-sty Zryw Tambołki” grają lub grali w miejscowym klubie Unia Niedomice. W obecną środę tj. 02.12.2009 odbędą się kolejne rozgrywki. W ramach 8 kolejki drużyna „12-sty Zrwy” podejmować będzie drużynę „Galacticos” . Spotkanie planowo rozpocząć się ma o godz. 21:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia spotkania. Wstęp Free.

 

Cyvil

 

Image

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.