Miło nam poinformować że młodzi zawodnicy naszego klubu otrzymali nowy sprzęt sportowy: torby sportowe oraz piłki treningowe. Zakup sprzętu był możliwy dzięki udziałowi w Programie Sponsoringowym "Grupa Azoty Start" ogłoszonym przez  Grupę Azoty. Program ten ma na celu formowanie przyszłych pokoleń sportowców oraz wychowanie młodego pokolenia poprzez sport w duchu zdrowej rywalizacji, uczciwości, wzajnego szacunku orzą zasad Fair Play. Mamy nadzieję że  otrzymany sprzęt  jeszcze bardziej zmotywuje naszych chłopców do większej pracy nad sobą, a być może zachęci jeszcze innych do rozpoczęcia przygody z piłką nożną w naszym klubie.

Wszystkich zainteresowanych grą w drużynach młodzieżowych zapraszamy do kontaktu: Michał +48 505 079 724


Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.