Image Zawsze powtarzam, że „każdemu w sercu coś huczy”. To tylko kwestia mozolnych poszukiwań i w końcu odnajdujemy w sobie tę „iskrę”. Oczywiście mam tu na myśli PASJĘ. W momencie kiedy ją odkryjesz musisz ją zaakceptować, pokochać, a przede wszystkim pielęgnować poprzez wytrwałą i systematyczna pracę.
Ja swoją miłość do muzyki i gitary odkryłem przypadkowo i tak już zostało do dzisiaj. Każdy dzień wypełnia kontakt z instrumentem, ćwiczenia- często kilkugodzinne. Poszanowanie dźwięków, nieskończona miłość i zachwyt, a jednocześnie ogromna wiara, że moja pasja ma sens. Muzyka to mój niezawodny antybiotyk na smutki.
Zacząłem grać mając 12 lat. Pierwszą gitarę kupiłem za własne pieniądze. Do dzisiaj pamiętam jej zapach, kiedy tuż po powrocie ze sklepu otworzyłem wielkie nieporęczne kartonowe pudło.
 Przez kolejne lata grałem wszędzie tam, gdzie mogłem zaprezentować publicznie swoją twórczość. Ważnym etapem w moim życiu była praca w Centrum Kultury w Żabnie. Tam opiekowałem się różnymi zespołami jako muzyk instruktor, akustyk a nawet pomoc techniczna. Byłem przez ten czas członkiem kilku zespołów, ale wiedziałem, że tylko solowe działanie da mi satysfakcję. Postanowiłem założyć zespół „Sepogram” , w którym pisałem teksty i muzykę ( nagrałem demo z dwoma utworami: „Tak tak” i „Słowa”). Od ponad dziesięciu lat gram gościnnie w projektach tarnowskiego muzyka Wojtka Klicha m.in. Zaduszki Dżemowe, Rockowe Opłateczki, Karolowe Pieśni.
  Od trzech lat należę do  stowarzyszenia „Horyzonty”,  za pośrednictwem którego realizuję się muzycznie w projektach patriotycznych („Pamiętam Katyń 1940”, „Solidarność 1980”). Piszę muzykę, teksty i występuję w wielu miastach całej Polski. Oprócz muzyki prowadzę warsztaty teatralne z dziećmi i młodzieżą,. Dzięki nim odkrywam w sobie coraz większe pokłady energii, którą staram się wykorzystywać w sztuce, którą tworzę.

 

 

 

EPIZODY:
Koncert rockowy z Markiem Piekarczykiem (wokalista TSA).
Gościnny występ na planie teledysku nakręcanego z Anną Wyszkoni (wokalistka zespołu „Łzy”) promującego programu Telewizji Polskiej „Gotowi na Ślub”. 


Wykształcenie: Wyższe. Turystyka i Rekreacja w Rzeszowie.
Znak zodiaku: Lew
Oczy: piwne
Włosy: od niedawna krótkie
Znajomość języków: wiem że powinienem nauczyć się  angielskiego
Sporty: chyba mi szkodzą
Ulubiona książka:„Gringo wśród dzikich plemion” W.Cejrowski
Uwielbiam: leżeć od tak i patrzeć w chmury
Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu: w oczach góry w głowie chmury a we włosach wiatr :)
Ulubiony program w TV: jestem wrogiem telewizji
Moja największa wada: spóźnialstwo,
Stosunek do pieniędzy: rozrywkowy
Imponuje mi: Richie Kotzen
Cenię: Prawdomówność i odwagę
Boję się: głupoty ludzkiej
Nie przejmuję się: upływem czasu
Nie znoszę: złomu do domu :)
Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym kim jestem: dzieckiem
Marzę by zagrać: z Woody Allenem

 

 

Posłuchaj utworów autorstwa Arka : 

 

  Utwór "Henryk" - projekt "Solidarność 1980"
 

Utwór "Kasia i Piotrek" - projekt "Solidarność 1980"

  Utwór "Słowa"  z repertuaru zespołu Sepogram
 

Utwór "Tak tak " z repertuaru zespołu Sepogram

 

 

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.