zapiewajmy

wieczornica21

14 czerwca, w godzinach popołudniowych w Publicznym Przedszkolu w Niedomicach odbył się piknik pod hasłem "Rodzinne Świętowanie". Licznie zgromadzonym rodzinom oraz przybyłym gościom przedszkolaki przedstawiły bogaty program artystyczny zat. "Nieznane lądy wzywają nas" przeplatany tańcami nowoczesnymi w wykonaniu "zerówkowiczów" z koła tanecznego aktywnie działającego w przedszkolu.

Na scenie nie zabrakło też i rodziców przedszkolaków, którzy przygotowali dla dzieci nie lada atrakcję- bajkę" Jaś i Małgosia" we własnym wykonaniu.Inne atrakcje zaproponowane przez organizatorów w/w imprezy to: loteria fantowa, licytacja cennych przedmiotów ufundowanych przez właścicieli zaprzyjażnionych z placówką firm, bezpłatne porady kosmetyczne i Studio makijażu dziecięcego w wykonaniu konsultantek firmy AVON, dmuchana zjeżdżalnia, samochód.
Na zakończenie imprezy rozegrany został mecz piłki nożnej, w którym reprezentacja drużyny pracowników przedszkola zmierzyła się z drużyną rodziców. Zacięta walka zakończyła się zwycięstwem pracowniczej drużyny z wynikiem 2:1.
W trakcie całej imprezy powodzeniem cieszyły się pawilony:"Grill", " Kawiarenka", w których można było zakupić kiełbaski, kaszanki i bigos oraz pyszne- przygotowane przez rodziców ciasta, kawę, herbatę i zimne napoje.
Uroczystość swoją obecnością uświetnili: burmistrz Żabna Stanisław Kusior, proboszcz Parafii Niedomice Jan Toboła, radni Niedomic: Barbara Malinowska i Tadeusz Patriak oraz sołtys Niedomic Mirosław Major.