Image Wśród licznych dróg człowieczych, jedna droga jest tylko prawdziwą. Lecz kto nam pokażę Tę drogę i powie jak się nazywa ? Tylko On Jezus Chrystus , On prowadzi nas do celu. Czcigodny Księże Kanoniku - Nasz Proboszczu ! Dzisiaj Twoje Urodziny. Od 60 lat Twoje serce bije dla Boga, dla Chrystusa. Najpierw jako dobrego dziecka, ministranta, ucznia brzeskiego liceum, studenta Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, a teraz od ponad 36 lat jako kapłana ,a od 20-stu lat naszego proboszcza.

Posłuszny Chrystusowemu powołaniu jesteś Jego wiernym uczniem, naszym duszpasterzem, który prowadzi nas do Boga. Przyszliśmy do Ciebie Czcigodny Księże Kanoniku, aby Ci podziękować za wszystko. Jednocześnie z życzeniami urodzinowymi prosząc dobrego Boga przez ręce Matki Bożej Nieustającej Pomocy ( patronki naszej parafii), świętego Jana Chrzciciela o zdrowie, siły w spełnieniu wszystkich planów, życzliwość parafian, jeszcze długich lat kapłańskiej służby. Aby nasza parafia razem z Tobą  drogi Księże Proboszczu była zawsze wierna Bogu  i nadal się ciągle rozwijała.

 

5 grudzień 2010

 

W imieniu parafian życzenia przekazała parafianka

 

R Dołęga

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.