Image Drogi Księże Proboszczu, Drogi Księże Katecheto, nasze dzieci przyjęły Komunię Świętą więc są radosne i szczęśliwe, ich buzie promienieją tak jak my ich rodzice chcielibyśmy aby zawsze promieniały. Oto nasze pociechy będą odtąd z nami przyjmować Najświętszy Sakrament jako w pełni umiłowani przez Pana chrześcijanie. Wszystko to dzięki Wam drodzy księża, waszej pracy, staraniom i trosce.

Wiemy dobrze ile trudu kosztowało systematyczne i cierpliwe wprowadzanie naszych drugoklasistów w tajemnicę wiary, w prawa kościoła i zasady liturgii. Teraz w pełni świadomie z pobożnością będą uczestniczyć w ofierze Mszy Świętej. Wdzięczni jesteśmy za przygotowanie dzieci do uroczystości, zapamiętają tę szczególną chwilę, swego katechetę aż po długie lata.  Obiecujemy, iż dołożymy starań aby Wasz trud ewangelizacji owocował w naszych rodzinach. Będziemy się modlić o błogosławieństwo dla Was. Drodzy Księża jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.