czcigodni smallCzcigodny Księże Proboszczu
Czcigodni Księża pracujący w naszej Parafii

 

 


Opatrzność Boża daje nam w tym roku doświadczyć niezwykłego przeżycia Wielkiego Postu, Tridum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W Wielki Czwartek obchodzimy pamiątkę ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. W ostatnich tygodniach uświadamiamy sobie ogromną ważność i rangę tych Sakramentów, a zarazem, może po raz pierwszy w życiu, odczuwamy prawdziwą tęsknotę i wielki głód tych Sakramentów. Ale oświadczamy także prawdziwego Misterium. Stajemy przed Bogiem, w Trójcy Przenajświętszej  Jedynym i przed Najświętszą Maryją Niepokalanie Poczętą, w naszych „domowych kościołach”, przed domowymi ołtarzami i znakami wiary. Gromadzimy się na modlitwie.

Czcigodni Kapłani !


W tym szczególnym czasie przyjmijcie podziękowania za Waszą posługę kapłańską, za ubogacenie Liturgii muzyką i śpiewem, za posługę w Sakramencie Pokuty, za wszelkie dobro  i ogrom pracy wkładanej w życie i uduchowienie naszej parafii.
W sposób szczególny dziękujemy za trwanie na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, za nieprzerwaną posługę przy ołtarzu i w konfesjonale, za troskę o duchowne umocnienie wszystkich wiernych.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami i darami, niech Was prowadzi, strzeże i błogosławi każdy dzień Kapłańskiego życia.


Bóg zapłać i Szczęść Boże


Niedomice 09.04.2020 r.  

Rada Parafialna    

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.