ImageW niedzielę 10 stycznia 2010r. w Tarnowie odbył się Samochodowy SuperSprint z WOŚP o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Wśród 36 załóg, które wystartowały w zawodach znalazł się nasz rajdowiec - niedomiczanin Artur Bysiek pilotowany przez Katarzynę Łucarz. Załoga Auto Moto Klubu Tarnowskiego wystartowała Fiatem Seicento Sporting w klasie 2 (samochody o pojemności silnika do 1300 ccm).

 

Artur Bysiek: "W tych zawodach wystartowaliśmy niedawno zakupionym Fiatem Seicento Sporting. Jest on profesjonalnie przygotowany do rajdów - posiada klatke bezpieczeństwa, fotele kubełkowe z szelkowymi pasami, 6-scio biegową skrzynie o skróconych przełożeniach oraz wyczynowe zawieszenie.
SuperSprint z WOŚP odbył się w typowo zimowych-dość ciężkich warunkach. Postanowiliśmy to wykorzystać do zabawy i nie jechaliśmy typowo na czas tylko "lataliśmy" bokami:) Mimo to po pierwszym przejeździe byliśmy na 4 miejscu ze stratą 0,5 sekundy do trzeciej załogi w klasie. Niestety na drugim przejeździe odcinka wjechałem za szeroko w jeden z zakrętów i uderzyliśmy w skarpę uszkadzając lekko rajdówkę i jednocześnie spadliśmy na 7 miejsce w klasyfikacji. Mimo to zabawa była świetna i z niecierpliwością czekamy na kolejny rajd."

Kolejnym startem załogi Artur Bysiek / Katarzyna Łucarz będzie Zimowy Wyścig w Ropczycach, który odbędzie się 21 lutego 2010r.

 

 

fota ze zderzakiem - autor: Krzysztof Toboła
niepodpisane - Kornik
podpisane ja :)

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.