silver nades

jesien

Dziś na własnym obiekcie podejmowaliśmy zespół Pogórze Pleśna. Przed rozpoczęciem spotkania minutą ciszy oddaliśmy cześć zmarłemu Panu Bronisławowi Madejskiemu wieloletniemu gospodarzowi klubu. Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była w ciężkich warunkach

atmosferycznych, padający deszcz ze śniegiem wpływał negatywnie na widowiskowość spotkania.mimo wszystko po 45 minutach po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego wykonywanym przez grającego trenera Michała Bogacza "Majusa" prowadziliśmy 1:0. Po zmianie stron drużyna gości zabrała się za odrabianie strat, mimo wielu ataków nasza defensywa spisywała się bardzo dobrze. Niestety w 64 minucie drużyna gości doprowadziła do wyrównania. Pojedynek bardzo się zaostrzył, obie drużyny dążyły do zwycięstwa jednak to nasi zawodnicy wykazali się większą determinacją. W końcówce spotkania pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kondrat Bajorek dając tym samym zwycięstwo naszej drużynie. Warto zaznaczyć iż wspaniałą interwencją w pierwszej połowie spotkania popisał się grający prezes naszego klubu Maciek Pochroń - interwencję możecie zobaczyć na filmiku w poście poniżej jak również bramkę zdobytą przez Kondzia. Dziękujemy za tak liczne wsparcie ze strony kibiców i liczymy na dalszy doping. W imieniu zawodników oraz zarządu klubu życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt!!!