koronawirus2

terminarz

W poniedziałek odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie członków nowego zarządu naszego klubu na którym zostały wybrane nowe władzę. Nowym prezesem Unii został znany w środowisku zawodnik Maciej Pochroń któremu pragniemy bardzo serdecznie podziękować za zgodę i chęć objęcia tego stanowiska w trudnej dla klubu sytuacji, vice-prezesem i zarazem sekretarzem został wybrany Tomasz Zahora natomiast skarbnikiem Grzegorz Piotrowski, Andrzej Dembiński; Mirosław Kopacz i Przemysław Wróbel (który jest również trenerem naszych Orlików) uzupełniają skład zarządu. Po jednogłośnym przyjęciu składu zarządu zostały omówione najważniejsze bieżące sprawy którymi w pierwszej kolejności nowy zarząd będzie się musiał zająć. Jedną z najbardziej istotnych spraw jest reaktywacja drużyny młodzieżowej juniorów bardzo istotnej dla funkcjonowania I drużyny. Omówione zostały również najważniejsze potrzeby klubowe takie jak zakup nowej pralki (stara nie nadaje się do naprawy), zakup piłek dla najmłodszych adeptów naszego klubu w ilości 15 szt., W najbliższym czasie będą również przeprowadzone rozmowy z przedsiębiorcami z naszego terenu w sprawie wsparcia finansowego działalności klubu. Sytuacja finansowa klubu nie musimy chyba nikomu przypominać nie jest zbyt kolorowa, poprzedni zarząd złożył sprawozdanie finansowe z którego wynika iż klub na tą chwilę nie posiada żadnych
 zadłużeń, aczkolwiek bez wsparcia z zewnątrz działalność i funkcjonowanie klubu jest niemożliwe. Dotacje z gminy w pełni nie pokrywają kosztów utrzymania klubu dlatego też liczymy na Wasze wsparcie, w niedługim czasie opublikujemy listę sponsorów którzy zgodzili się wesprzeć działalność klubu.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do współpracy.