koronawirus2

terminarz

Unia była faworytem tego spotkania lecz kibice gospodarzy bardzo liczyli na to, że ich boisko nadal okaże się „twierdzą” nie do zdobycia. Pomimo kilku wymuszonych roszad w składzie naszego zespołu, jako pierwsi w rundzie rewanżowej wywieźliśmy komplet punktów z Woli Radłowskiej.

Po pierwszej połowie dużo lepsze humory mieli nasi zawodnicy, którzy prowadzili po niej 0-2 po bramkach Mateusza Spindy oraz Dominika Załęskiego. Dwie dogodne sytuację mieli zawodnicy Woli Radłowskiej lecz żadnej nie potrafili wykorzystać. Druga połowa to mniej skuteczna gra naszych zawodników, którzy nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych sytuacji co skrzętnie wykorzystali nasi przeciwnicy zdobywając kontaktowa bramkę kilka minut przed końcem spotkania. Na więcej nie starczyło im już czasu i pomimo bardzo ambitnej gry w drugiej połowie ulegli oni zawodnikom z Niedomic 2-1, marnując kilka wybornych sytuacji strzeleckich.

Mecz z drużyną Konar został przeniesiony z niedzieli 30.06 na sobotę 29.06.2013 na godz. 1800

Ostatni mecz: UNIA Niedomice - Konary 29-06-2013   18:00