msza polowa

mecz2

Unia była zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie zawiodła swoich kibiców, gromiąc drużynę Łęgovii i robiąc tym samym kolejny krok w kierunku upragnionego awansu. Dominacja naszego zespołu nie podlegała żadnej dyskusji, prowadzenie 1-0 objęliśmy już w 10 min po wrzutce Konrada Bajorka, która wylądowała za „kołnierzem” zaskoczonego bramkarza gości. Przyjezdni nie ochłonęli jeszcze po utracie bramki a już przegrywali 2-0 po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Mateusza Spindę. Goście próbowali się odgryzać lecz nawet jeśli dochodzili do sytuacji strzeleckich nie potrafili trafić w światło bramki, a powiedzenie że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić sprawdziło się w 100% po tym jak bramkę na 3-0 strzelił kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego Bartek Wojcieszek, wyczyn swojego kolegi skopiował 5 min później Konrad Bajorek, bijąc rzut wolny po którym piłka wylądowała w samym okienku bramki i zrobiło się 4-0. Łęgovię dobił jeszcze w pierwszej połowie Daniel Krzaczek, który strzałem głową z kilku metrów sfinalizował dośrodkowanie Konrada Bajorka.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i Unia aplikowała rywalowi kolejne bramki. Gola na 6-0 strzelił Tomek Zahora, który wykorzystał niezdecydowane wyjście bramkarza Łęgovii i „sprzątnął” mu piłkę głową sprzed rąk. Piłkarze gości ambitnie dążyli do strzelenia przynajmniej honorowej bramki lecz niedomiczanie bezwzględnie wykorzystali to że przeciwnik się „odkrył” i dorzucili dwie kolejne bramki za sprawą Mateusza Spindy i Dominika Załęskiego. Przy tak wysokim wyniku nasi zawodnicy zbyt się rozluźnili co wykorzystali zawodnicy gości, którzy dopięli swego i strzelili dwa gole, ustalając wynik końcowy na 8-2, tym samym mecz zakończył się takim samym wynikiem jak w I rundzie.

Unia lideruje w walce o awans do okręgówki z przewagą 7 pkt nad Radłovią i 13 pkt nad trzecią Iskrą Dąbrówki Breńskie. Do końca pozostały jeszcze 3 kolejki.

Kolejny mecz: Iskra Dąbrówki Breńskie - UNIA Niedomice 15-06-2013   18:00