silver nades

jesien

ImageW ostatnim spotkaniu sezonu 2010/2011 i tym samym ostatnim w klasie okręgowej nasi piłkarze pokonali gości "zza Dunajca" drużynę Radłovii Radłow 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w końcowych minutach pierwszej połowy Przemek Wróbel umieszczając piłkę w siatce po ładnym strzale głową. Chwilę później po zagraniu ręką Michała Madejskiego rzekomo w polu karnym sędzia podyktował "jedenastkę" dla naszych rywali ale egzekutor się pomylił i fatalnie przestrzelił.

Co ciekawe w podobnych okolicznościach tylko po drugiej stronie boiska, arbiter zauważył faul na naszym zawodniku ale w tym przypadku mimo, iż przewinienie miało miejsce w polu karnym uznał, że doszło do niego przed nim, dyktując tylko rzut wolny. Sam mecz nie dostarczył zbyt wielu emocji. Oprócz wspomnianych sytuacji zarówno nasza drużyna jak i goście stworzyli po jednej groźnej sytuacji, których efektem były strzały lądujące na poprzeczkach bramek.
W drugiej odsłonie mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska a okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Zawodnicy obu zespołów pogodzeni z sytuacją ligową myślami byli już gdzie indziej. Na ich nieszczęście sędziowie skutecznie utrudniali im grę i odbierali ochotę na takową. Wyraźnie nie radzili sobie z sytuacją na boisku często podejmując wręcz kuriozalne decyzje. Była najsłabsza "trójka" sędziowska jaka zawitała do Niedomic.
Kończąc rozgrywki zgromadziliśmy 35 punktów, wygrywając przy tym 9 spotkań, remisując 8 i przegrywając aż 13 z czego w meczach na własnym boisku wygrywaliśmy 6 razy, remisowaliśmy 5 i 4 razy przegraliśmy. Na wyjazdach zwyciężaliśmy 3 razy, zremisowaliśmy 4 a przegraliśmy 8 meczów. Nasz dorobek bramkowy to 39 bramek zdobytych i aż 60 straconych z czego w meczach na własnym boisku bilans wynosi 24-24, na wyjazdach natomiast 15-36.
Najlepszym strzelcem drużyny został Tomek "Bażant" Zahora zdobywając 8 bramek.

Jak wiadomo tylko zespoły z miejsc 2-6 w tabeli uratowało swój byt w klasie okręgowej. Nasza drużyna w sezonie 2011/2012 będzie toczyć boje w A klasie.
Z kim przyjdzie nam grać i jak będzie wyglądać ogólnie sytuacja zespołu postaramy się informować na bieżąco.

  
  

Plaster