silver nades

jesien

Image Dobre wiadomości "doleciały" do mnie w sprawie kadry piłkarskiej Unii na nowy sezon 2010/2011. Najważniejszą i najlepszą wiadomością jest fakt pozostania w naszej drużynie bramkarza Kuby Niziołka. Sam Kuba już dawno wyraził chęć pozostania u Nas, ale okres jego wypożyczenia z rezerw Bruk-Betu Nieciecza kończył się wraz z zakończonym sezonem. Przypominam, że w drugą stronę na wypożyczenie do Niecieczy trafił Maciek Pochroń.

 Okazuje się, że współpraca obydwu klubów jest wzorowa i bez najmniejszych problemów udało się dojść do porozumienia. Na dodatek Bruk-Bet zaoferował nam zawodnika do gry w polu gdyby tylko pojawiła się taka potrzeba. Z tego co udało mi się ustalić póki co klub nie będzie korzystał z takiego rozwiązania ale sam fakt potwierdza bardzo dobre wzajemne relacje. 

Mało tego, przygotowująca się do nowego sezonu pierwsza drużyna Bruk-Betu Nieciecza w dniach od 1 do 3 lipca korzysta z obiektów Unii. Treningi pierwszoligowców są nie lada atrakcją tym samym przyciągają na stadion ciekawskich. Po jednym treningu we czwartek przez kolejne dwa dni piłkarze Marcina Jałochy mają trenować dwa razy dziennie. Kto chce podglądnąć trening piłkarzy zawodowych przy okazji z bliska zobaczyć twarze znane ze szklanego ekranu powinien udać się na nasz stadion.
Miejmy nadzieję, że takich dobrych wiadomości płynących z klubu będziemy mieli więcej w najbliższym i późniejszym okresie.

 
Plaster
 

foto: Tomek Madejski