silver nades

jesien

Image Sobota 19 czerwca była dniem, w którym zakończyć miała swoje rozgrywki piłkarska okręgówka. Z wiadomych względów zakończenie przesunie się w czasie tym samym czekają nas jeszcze dodatkowe emocje. Nasi zawodnicy w ostatniej kolejce walczyli w Gnojniku z tamtejszym Pagenem. Od pierwszych minut meczu uzyskaliśmy zdecydowaną przewagę tylko celowniki naszych piłkarzy były kiepsko ustawione. Pod koniec drugiego kwadransa gry z rzutu wolnego uderzał Rafał Tomaszewski.

Piłka odbiła się od jednego z zawodników i rykoszetem wpadła do siatki nie dając bramkarzowi gospodarzy szans do obrony. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie chociaż zarówno gospodarze jak i my mieliśmy swoje okazje.
W drugiej odsłonie spotkania losy meczu zostały rozstrzygnięte w kilka minut. W głównej roli wystąpił Tomek "Bażant" Zahora. Pierwszą bramkę zdobył ładnym strzałem głową z około 8 metrów, drugą wykorzystując spore zamieszanie w polu bramkowym. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie chociaż gospodarze zmarnowali doskonałą sytuację na honorowe trafienie. Tym samym na nasze konto trafiły kolejne 3 punkty.
Sytuacja w tabeli przed ostatnim naszym występem niewiele się zmieniła. Zajmujemy 4 miejsce z dorobkiem 49 punktów i bilansem bramkowym 59-41.
W najbliższą niedzielę 27 czerwca o 11:00 na własnym obiekcie podejmować będziemy drużynę Drwinki Drwinia. Będzie to mecz zaległej 19 kolejki. "Po odpuście na stadion". Takim hasłem serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz by wspólnie podziękować naszym piłkarzom za cały co by nie powiedzieć bardzo udany sezon.
Po ostatnim spotkaniu spróbujemy pokusić się o jakieś statystyki dotyczące obu rund.

Artykuł przygotował jak zwykle : Plaster