silver nades

jesien

Image W środowe popołudnie piłkarze Unii udali się do Sobolowa by rozegrać z tamtejszym Naprzodem mecz zaległej 20 kolejki piłkarskiej okręgówki. Wypada się powtórzyć po raz kolejny i stwierdzić, że na wyjazdach w rundzie wiosennej idzie nam nadspodziewanie dobrze. W pierwszej połowie spotkania na listę strzelców wpisał się Przemek Wróbel, który zdobył bramkę w 22 minucie. Była to jedyna bramka w tej odsłonie.

Tuż po zmianie stron podobnie jak w ostatnim spotkaniu z Piastem Czchów zagapiliśmy się i straciliśmy bramkę. Jak mawia jeden ze znanych trenerów: ...drużyna zareagowała pozytywnie" i po 10 minutach prowadziliśmy 2:1. Strzelcem gola był Bartek Wojcieszek. Do końca meczu nie oddaliśmy już zwycięstwa i zdobyliśmy kolejny komplet punktów. W tabeli przesunęliśmy się na 4 pozycję z dorobkiem 46 punktów i bilansem bramek 56-41.
W najbliższą sobotę 19 czerwca o 17:00 zagramy na wyjeździe z LKS Gnojnik. Będzie to mecz ostatniej kolejki sezonu. Jednak z uwagi na mecze zaległe oficjalnym spotkaniem kończącym rozgrywki będzie spotkanie zaległej 19 kolejki z Drwinką Drwinia, które zagramy przed własną publicznością w niedzielę 26 czerwca o 11:00. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy.

Info : Plaster