silver nades

jesien

Image W przeddzień Święta Zmarłych odbyły się mecze piłkarskie w ramach 14 kolejki klasy okręgowej, w której to nasza drużyna grała w Czchowie z drużyną tamtejszego Piasta. Mimo niewielkiej różnicy dzielącej obie drużyny w tabeli, faworytem spotkania byli zdecydowanie gospodarze. Mecz rozpoczął się dla nich idealnie. Już w 7 minucie wyszli bowiem na prowadzenie. W 28 minucie było już 2:0.

Nasi zawodnicy odpowiedzieli bramką kontaktową strzeloną przez Tomka Zahorę w 32 minucie. Jednak dwie minuty później było już 3:1. Tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej odsłonie nasz zespół miał zdecydowaną przewagę. Zawodnicy za wszelką cenę chcieli odrobić straty z pierwszej części ale jak to zwykle bywa w takich przypadkach, angażując się „w przodzie” narażaliśmy się na kontry. Efektem jednej z nich była bramka dla gospodarzy ustalająca wynik spotkania na 4:1 dla Piasta. Wynik spotkania nie jest odzwierciedleniem sytuacji na boisku. Mecz był wyrównany. Nie byliśmy wcale zespołem gorszym jednak gospodarze byli zabójczo skuteczni.
Po tej porażce spadliśmy na 6 pozycję w tabeli. Nasz dorobek po 14 kolejkach to 22 punkty i 32-26 w bramkach.
W ostatniej kolejce rundy jesiennej w niedzielę 8 listopada o godzinie 13:00 nasi zawodnicy będą podejmować na własnym obiekcie zespół LKS Gnojnik. Wszyscy będą zgodni, że najlepszą metodą na poprawienie sobie nastrojów po ostatniej porażce oraz na lepszy humor na przerwę zimową będzie zwycięstwo w najbliższym spotkaniu.

Artukuł dzięki uprzejmości : PlastraSpoko