silver nades

jesien

Image Jadąc na mecz z Tarnovią mieliśmy apetyt na zwycięstwo. Słabo dotychczas spisująca się drużyna Tarnovii (ostatnia w tabeli) okazała się w końcowym rezultacie drużyną lepszą od naszej Unii, wygrywając mecz 3:1. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1. Gdyby nie fatalna skuteczność (znowu) naszych zawodników, wynik spotkania byłby z pewnością korzystny dla nas. Zmarnowane sytuacje plus dwa rzuty karne dla Tarnovii w drugiej połowie, których wcale być nie musiało i przegrywamy mecz.

Na szczęście po tej porażce w tabeli wiele się dla nas nie zmieniło. Po 6 kolejkach pozostajemy na 9 miejscu z dorobkiem 7 punktów i bilansem bramek 10:13.
 W najbliższą sobotę 12 września o godzinie 16:30 na stadionie w Niedomicach podejmować będziemy drużynę Iskry Łęki. Nikomu nie trzeba mówić jaki rezultat nas zadowoli bo gdzie jak nie „u siebie” musimy zdobywać cenne punkty, które w końcowym rezultacie pozwolą nam na dłużej zagościć w tej klasie rozgrywkowej.