silver nades

jesien

Image W środowe popołudnie 19 sierpnia na stadionie w Niedomicach odbył się mecz 3 kolejki ligi okręgowej, w którym to miejscowa Unia podejmowała Iskrę Tarnów. Po dwóch kolejkach nasi zawodnicy zgromadzili na koncie 4 pkt. (wygrywając u siebie z Pogorią Pogórska Wola i remisując na wyjeździe z Rzezawianką) natomiast przyjezdni z kompletem zwycięstw 6 pkt. Mecz był wyrównany, obfitował w dużą ilość walki szczególnie w środkowej strefie boiska.

Klarownych sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki zarówno z jednej jak i drugiej strony nie był zbyt dużo. Pierwsza bramka dla gości padła w pierwszej odsłonie spotkania. Po strzale zza pola karnego, niefortunnie interweniował nasz bramkarz odbijając piłkę przed siebie, do której dopadł zawodnik Iskry i ulokował ją w siatce. W drugiej połowie nasi zawodnicy rzucili się do odrabiania strat. Wypracowali sobie kilka niezłych pozycji strzeleckich ale albo zawodziła nieco skuteczność albo na drodze stawał bramkarz gości i poprzeczka bramki. Z wiadomych względów zwiększając liczbę zawodników w ofensywie narażaliśmy się na kontry. Po jednej z nich padła druga bramka dla gości gdyż w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik Iskry pokonał naszego bramkarza.
Nasi zawodnicy próbowali do końca odmienić losy spotkania ale im się to nie udało i mecz zakończył się zwycięstwem Iskry 2:0.
Przed nami teraz wyjazd do beniaminka z Drwinii, który ma taką samą ilość punktów ale po wczorajszej porażce w Czchowie aż 1-10 morale drużyny mocno ucierpiało. Miejmy nadzieję, że do niedzieli nie wiele się zmieni i przywieziemy z Drwinii komplet punktów.

 
Newsa przygotował : Plaster