festyn 2021

msza

terminarz1

 

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

 

LZS Mędrzechów - Łęgovia Łęg Tarnowski

FC Pawęzów - Ava Grądy

LKS Szarwark - Radłovia II Radłów

Ikar Odporyszów - Iskra Dąbrówki Breńskie

LZS Luszowice - Dunajec Konary

LZS Wójcina - Strażak Karsy

Łukovia Łukowa - Unia Niedomice

LUKS Wola Radłowska - LKS Wietrzychowice

 

 Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

 

Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Wietrzychowice

Unia Niedomice - LUKS Wola Radłowska

Strażak Karsy - Łukovia Łukowa

Dunajec Konary - LZS Wójcina

Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Luszowice

Radłovia II Radłów - Ikar Odporyszów

Ava Grądy - LKS Szarwark

LZS Mędrzechów - FC Pawęzów

 

 Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

FC Pawęzów - Łęgovia Łęg Tarnowski

LKS Szarwark - LZS Mędrzechów

Ikar Odporyszów - Ava Grądy

LZS Luszowice - Radłovia II Radłów

LZS Wójcina - Iskra Dąbrówki Breńskie

Łukovia Łukowa - Dunajec Konary

LUKS Wola Radłowska - Strażak Karsy

LKS Wietrzychowice - Unia Niedomice

 

 Kolejka 4 - 4-5 września

Łęgovia Łęg Tarnowski - Unia Niedomice

Strażak Karsy - LKS Wietrzychowice

Dunajec Konary - LUKS Wola Radłowska

Iskra Dąbrówki Breńskie - Łukovia Łukowa

Radłovia II Radłów - LZS Wójcina

Ava Grądy - LZS Luszowice

LZS Mędrzechów - Ikar Odporyszów

FC Pawęzów - LKS Szarwark

 

 Kolejka 5 - 8 września

LKS Szarwark - Łęgovia Łęg Tarnowski

Ikar Odporyszów - FC Pawęzów

LZS Luszowice - LZS Mędrzechów

LZS Wójcina - Ava Grądy

Łukovia Łukowa - Radłovia II Radłów

LUKS Wola Radłowska - Iskra Dąbrówki Breńskie

LKS Wietrzychowice - Dunajec Konary

Unia Niedomice - Strażak Karsy

 

 Kolejka 6 - 11-12 września

Łęgovia Łęg Tarnowski - Strażak Karsy

Dunajec Konary - Unia Niedomice

Iskra Dąbrówki Breńskie - LKS Wietrzychowice

Radłovia II Radłów - LUKS Wola Radłowska

Ava Grądy - Łukovia Łukowa

LZS Mędrzechów - LZS Wójcina

FC Pawęzów - LZS Luszowice

LKS Szarwark - Ikar Odporyszów

 

 Kolejka 7 - 18-19 września

Ikar Odporyszów - Łęgovia Łęg Tarnowski

LZS Luszowice - LKS Szarwark

LZS Wójcina - FC Pawęzów

Łukovia Łukowa - LZS Mędrzechów

LUKS Wola Radłowska - Ava Grądy

LKS Wietrzychowice - Radłovia II Radłów

Unia Niedomice - Iskra Dąbrówki Breńskie

Strażak Karsy - Dunajec Konary

 

 Kolejka 8 - 25-26 września

Łęgovia Łęg Tarnowski - Dunajec Konary

Iskra Dąbrówki Breńskie - Strażak Karsy

Radłovia II Radłów - Unia Niedomice

Ava Grądy - LKS Wietrzychowice

LZS Mędrzechów - LUKS Wola Radłowska

FC Pawęzów - Łukovia Łukowa

LKS Szarwark - LZS Wójcina

Ikar Odporyszów - LZS Luszowice

 

 Kolejka 9 - 2-3 października

LZS Luszowice - Łęgovia Łęg Tarnowski

LZS Wójcina - Ikar Odporyszów

Łukovia Łukowa - LKS Szarwark

LUKS Wola Radłowska - FC Pawęzów

LKS Wietrzychowice - LZS Mędrzechów

Unia Niedomice - Ava Grądy

Strażak Karsy - Radłovia II Radłów

Dunajec Konary - Iskra Dąbrówki Breńskie

 

 Kolejka 10 - 9-10 października

Łęgovia Łęg Tarnowski - Iskra Dąbrówki Breńskie

Radłovia II Radłów - Dunajec Konary

Ava Grądy - Strażak Karsy

LZS Mędrzechów - Unia Niedomice

FC Pawęzów - LKS Wietrzychowice

LKS Szarwark - LUKS Wola Radłowska

Ikar Odporyszów - Łukovia Łukowa

LZS Luszowice - LZS Wójcina

 

 Kolejka 11 - 16-17 października

LZS Wójcina - Łęgovia Łęg Tarnowski

Łukovia Łukowa - LZS Luszowice

LUKS Wola Radłowska - Ikar Odporyszów

LKS Wietrzychowice - LKS Szarwark

Unia Niedomice - FC Pawęzów

Strażak Karsy - LZS Mędrzechów

Dunajec Konary - Ava Grądy

Iskra Dąbrówki Breńskie - Radłovia II Radłów

 

 Kolejka 12 - 23-24 października

Łęgovia Łęg Tarnowski - Radłovia II Radłów

Ava Grądy - Iskra Dąbrówki Breńskie

LZS Mędrzechów - Dunajec Konary

FC Pawęzów - Strażak Karsy

LKS Szarwark - Unia Niedomice

Ikar Odporyszów - LKS Wietrzychowice

LZS Luszowice - LUKS Wola Radłowska

LZS Wójcina - Łukovia Łukowa

 

 Kolejka 13 - 30-31 października

Łukovia Łukowa - Łęgovia Łęg Tarnowski

LUKS Wola Radłowska - LZS Wójcina

LKS Wietrzychowice - LZS Luszowice

Unia Niedomice - Ikar Odporyszów

Strażak Karsy - LKS Szarwark

Dunajec Konary - FC Pawęzów

Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Mędrzechów

Radłovia II Radłów - Ava Grądy

 

 Kolejka 14 - 6-7 listopada

Łęgovia Łęg Tarnowski - Ava Grądy

LZS Mędrzechów - Radłovia II Radłów

FC Pawęzów - Iskra Dąbrówki Breńskie

LKS Szarwark - Dunajec Konary

Ikar Odporyszów - Strażak Karsy

LZS Luszowice - Unia Niedomice

LZS Wójcina - LKS Wietrzychowice

Łukovia Łukowa - LUKS Wola Radłowska

 

 Kolejka 15 - 11 listopada

LUKS Wola Radłowska - Łęgovia Łęg Tarnowski

LKS Wietrzychowice - Łukovia Łukowa

Unia Niedomice - LZS Wójcina

Strażak Karsy - LZS Luszowice

Dunajec Konary - Ikar Odporyszów

Iskra Dąbrówki Breńskie - LKS Szarwark

Radłovia II Radłów - FC Pawęzów

Ava Grądy - LZS Mędrzechów

 

 Kolejka 16

Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Mędrzechów

Ava Grądy - FC Pawęzów

Radłovia II Radłów - LKS Szarwark

Iskra Dąbrówki Breńskie - Ikar Odporyszów

Dunajec Konary - LZS Luszowice

Strażak Karsy - LZS Wójcina

Unia Niedomice - Łukovia Łukowa

LKS Wietrzychowice - LUKS Wola Radłowska

 

 Kolejka 17

LKS Wietrzychowice - Łęgovia Łęg Tarnowski

LUKS Wola Radłowska - Unia Niedomice

Łukovia Łukowa - Strażak Karsy

LZS Wójcina - Dunajec Konary

LZS Luszowice - Iskra Dąbrówki Breńskie

Ikar Odporyszów - Radłovia II Radłów

LKS Szarwark - Ava Grądy

FC Pawęzów - LZS Mędrzechów

 

 Kolejka 18

Łęgovia Łęg Tarnowski - FC Pawęzów

LZS Mędrzechów - LKS Szarwark

Ava Grądy - Ikar Odporyszów

Radłovia II Radłów - LZS Luszowice

Iskra Dąbrówki Breńskie - LZS Wójcina

Dunajec Konary - Łukovia Łukowa

Strażak Karsy - LUKS Wola Radłowska

Unia Niedomice - LKS Wietrzychowice

 

 Kolejka 19

Unia Niedomice - Łęgovia Łęg Tarnowski

LKS Wietrzychowice - Strażak Karsy

LUKS Wola Radłowska - Dunajec Konary

Łukovia Łukowa - Iskra Dąbrówki Breńskie

LZS Wójcina - Radłovia II Radłów

LZS Luszowice - Ava Grądy

Ikar Odporyszów - LZS Mędrzechów

LKS Szarwark - FC Pawęzów

 

 Kolejka 20

Łęgovia Łęg Tarnowski - LKS Szarwark

FC Pawęzów - Ikar Odporyszów

LZS Mędrzechów - LZS Luszowice

Ava Grądy - LZS Wójcina

Radłovia II Radłów - Łukovia Łukowa

Iskra Dąbrówki Breńskie - LUKS Wola Radłowska

Dunajec Konary - LKS Wietrzychowice

Strażak Karsy - Unia Niedomice

 Kolejka 21

 

Strażak Karsy - Łęgovia Łęg Tarnowski

Unia Niedomice - Dunajec Konary

LKS Wietrzychowice - Iskra Dąbrówki Breńskie

LUKS Wola Radłowska - Radłovia II Radłów

Łukovia Łukowa - Ava Grądy

LZS Wójcina - LZS Mędrzechów

LZS Luszowice - FC Pawęzów

Ikar Odporyszów - LKS Szarwark

 

 Kolejka 22

Łęgovia Łęg Tarnowski - Ikar Odporyszów

LKS Szarwark - LZS Luszowice

FC Pawęzów - LZS Wójcina

LZS Mędrzechów - Łukovia Łukowa

Ava Grądy - LUKS Wola Radłowska

Radłovia II Radłów - LKS Wietrzychowice

Iskra Dąbrówki Breńskie - Unia Niedomice

Dunajec Konary - Strażak Karsy

 

 Kolejka 23

Dunajec Konary - Łęgovia Łęg Tarnowski

Strażak Karsy - Iskra Dąbrówki Breńskie

Unia Niedomice - Radłovia II Radłów

LKS Wietrzychowice - Ava Grądy

LUKS Wola Radłowska - LZS Mędrzechów

Łukovia Łukowa - FC Pawęzów

LZS Wójcina - LKS Szarwark

LZS Luszowice - Ikar Odporyszów

 

 Kolejka 24

Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Luszowice

Ikar Odporyszów - LZS Wójcina

LKS Szarwark - Łukovia Łukowa

FC Pawęzów - LUKS Wola Radłowska

LZS Mędrzechów - LKS Wietrzychowice

Ava Grądy - Unia Niedomice

Radłovia II Radłów - Strażak Karsy

Iskra Dąbrówki Breńskie - Dunajec Konary

 

 Kolejka 25

Iskra Dąbrówki Breńskie - Łęgovia Łęg Tarnowski

Dunajec Konary - Radłovia II Radłów

Strażak Karsy - Ava Grądy

Unia Niedomice - LZS Mędrzechów

LKS Wietrzychowice - FC Pawęzów

LUKS Wola Radłowska - LKS Szarwark

Łukovia Łukowa - Ikar Odporyszów

LZS Wójcina - LZS Luszowice

 

 Kolejka 26

Łęgovia Łęg Tarnowski - LZS Wójcina

LZS Luszowice - Łukovia Łukowa

Ikar Odporyszów - LUKS Wola Radłowska

LKS Szarwark - LKS Wietrzychowice

FC Pawęzów - Unia Niedomice

LZS Mędrzechów - Strażak Karsy

Ava Grądy - Dunajec Konary

Radłovia II Radłów - Iskra Dąbrówki Breńskie

 

 Kolejka 27

Radłovia II Radłów - Łęgovia Łęg Tarnowski

Iskra Dąbrówki Breńskie - Ava Grądy

Dunajec Konary - LZS Mędrzechów

Strażak Karsy - FC Pawęzów

Unia Niedomice - LKS Szarwark

LKS Wietrzychowice - Ikar Odporyszów

LUKS Wola Radłowska - LZS Luszowice

Łukovia Łukowa - LZS Wójcina

 

 Kolejka 28

Łęgovia Łęg Tarnowski - Łukovia Łukowa

LZS Wójcina - LUKS Wola Radłowska

LZS Luszowice - LKS Wietrzychowice

Ikar Odporyszów - Unia Niedomice

LKS Szarwark - Strażak Karsy

FC Pawęzów - Dunajec Konary

LZS Mędrzechów - Iskra Dąbrówki Breńskie

Ava Grądy - Radłovia II Radłów

 

 Kolejka 29

Ava Grądy - Łęgovia Łęg Tarnowski

Radłovia II Radłów - LZS Mędrzechów

Iskra Dąbrówki Breńskie - FC Pawęzów

Dunajec Konary - LKS Szarwark

Strażak Karsy - Ikar Odporyszów

Unia Niedomice - LZS Luszowice

LKS Wietrzychowice - LZS Wójcina

LUKS Wola Radłowska - Łukovia Łukowa

 

 Kolejka 30

Łęgovia Łęg Tarnowski - LUKS Wola Radłowska

Łukovia Łukowa - LKS Wietrzychowice

LZS Wójcina - Unia Niedomice

LZS Luszowice - Strażak Karsy

Ikar Odporyszów - Dunajec Konary

LKS Szarwark - Iskra Dąbrówki Breńskie

FC Pawęzó w - Radłovia II Radłów

LZS Mędrzechów - Ava Grądy