epitit

video msza

 

RUNDA II

 

 

Kolejka 16 w dniach 21-03-2020/22-03-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Zorza Zaczarnie             2020-03-21   15:00

 

Gromnik - Tuchovia Tuchów                             2020-03-21   15:00

 

Dunajec Zakliczyn - Unia Niedomice                    2020-03-22   15:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin             2020-03-22   15:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Szynwałd                  2020-03-22   15:00

 

Ikar Odporyszów - Polan Żabno                         2020-03-21   15:00

 

Ładna Ładna - Pogórze Pleśna                          2020-03-22   15:00

 

Metal Tarnów - Olimpia Wojnicz                        2020-03-21   14:00

 

 

Kolejka 17 w dniach 28-03-2020/29-03-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Tarnów                2020-03-28   16:00

 

Olimpia Wojnicz - Ładna Ładna                         2020-03-29   15:00

 

Pogórze Pleśna - Ikar Odporyszów                      2020-03-28   16:00

 

Polan Żabno - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska              2020-03-28   15:00

 

Szynwałd - Dunajec Zbylitowska Góra                   2020-03-28   16:00

 

Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn                    2020-03-28   16:00

 

Unia Niedomice - Gromnik                              2020-03-29   14:00

 

Tuchovia Tuchów - Zorza Zaczarnie                     2020-03-28   14:00

 

 

Kolejka 18 w dniach 04-04-2020/05-04-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Tuchovia Tuchów             2020-04-05   15:00

 

Zorza Zaczarnie - Unia Niedomice                      2020-04-04   16:00

 

Gromnik - Wisła Szczucin                              2020-04-05   16:00

 

Dunajec Zakliczyn - Szynwałd                          2020-04-05   16:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Polan Żabno                2020-04-04   13:30

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Pogórze Pleśna            2020-04-05   16:00

 

Ikar Odporyszów - Olimpia Wojnicz                     2020-04-05   16:00

 

Ładna Ładna - Metal Tarnów                            2020-04-04   16:30

 

 

Kolejka 19 w dniach 11-04-2020/12-04-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Ładna Ładna                 2020-04-11   15:00

 

Metal Tarnów - Ikar Odporyszów                        2020-04-11   12:00

 

Olimpia Wojnicz - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska          2020-04-11  

 

Pogórze Pleśna - Dunajec Zbylitowska Góra             2020-04-11   11:00

 

Polan Żabno - Dunajec Zakliczyn                       2020-04-11   16:00

 

Szynwałd - Gromnik                                    2020-04-11   12:00

 

Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin                      2020-04-11   11:00

 

Tuchovia Tuchów - Unia Niedomice                      2020-04-11   12:00

 

 

Kolejka 20 w dniach 18-04-2020/19-04-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Unia Niedomice              2020-04-18   16:00

 

Wisła Szczucin - Tuchovia Tuchów                      2020-04-19   16:00

 

Zorza Zaczarnie - Szynwałd                            2020-04-18   16:30

 

Gromnik - Polan Żabno                                 2020-04-19   16:00

 

Dunajec Zakliczyn - Pogórze Pleśna                    2020-04-19   16:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Olimpia Wojnicz            2020-04-18   14:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Metal Tarnów             2020-04-19   17:00

 

Ikar Odporyszów - Ładna Ładna                         2020-04-19   17:00

 

 

Kolejka 21 w dniach 25-04-2020/26-04-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Ikar Odporyszów             2020-04-25   16:00

 

Ładna Ładna - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska              2020-04-26   14:00

 

Metal Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra               2020-04-25   15:00

 

Olimpia Wojnicz - Dunajec Zakliczyn                   2020-04-26   15:00

 

Gromnik - Pogórze Pleśna                              2020-04-26   16:00

 

Zorza Zaczarnie - Polan Żabno                         2020-04-25   16:30

 

Szynwałd - Tuchovia Tuchów                            2020-04-25   16:00

 

Wisła Szczucin - Unia Niedomice                       2020-04-25   16:00

 

 

Kolejka 22 w dniach 02-05-2020/03-05-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Wisła Szczucin              2020-05-02   16:00

 

Unia Niedomice - Szynwałd                             2020-05-03   17:00

 

Tuchovia Tuchów - Polan Żabno                         2020-05-02   16:00

 

Zorza Zaczarnie - Pogórze Pleśna                      2020-05-02   16:30

 

Olimpia Wojnicz - Gromnik                             2020-05-02

 

Dunajec Zakliczyn - Metal Tarnów                      2020-05-03   16:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Ładna Ładna                2020-05-02

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ikar Odporyszów          2020-05-01   16:00

 

 

Kolejka 23 w dniach 09-05-2020/10-05-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska   2020-05-09   16:00

 

Ikar Odporyszów - Dunajec Zbylitowska Góra            2020-05-10   17:00

 

Ładna Ładna - Dunajec Zakliczyn                       2020-05-09   17:30

 

Gromnik - Metal Tarnów                                2020-05-10   17:00

 

Zorza Zaczarnie - Olimpia Wojnicz                     2020-05-09   17:00

 

Pogórze Pleśna - Tuchovia Tuchów                      2020-05-09   17:00

 

Polan Żabno - Unia Niedomice                          2020-05-09   17:00

 

Szynwałd - Wisła Szczucin                             2020-05-09   17:00

 

 

Kolejka 24 w dniach 16-05-2020/17-05-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Szynwałd                    2020-05-16   16:00

 

Wisła Szczucin - Polan Żabno                          2020-05-16   17:00

 

Unia Niedomice - Pogórze Pleśna                       2020-05-16   17:30

 

Tuchovia Tuchów - Olimpia Wojnicz                     2020-05-16   16:00

 

Zorza Zaczarnie - Metal Tarnów                        2020-05-16   17:00

 

Ładna Ładna - Gromnik                                 2020-05-16   17:30

 

Dunajec Zakliczyn - Ikar Odporyszów                   2020-05-17   17:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Dąbrovia Dąbrowa Tar       2020-05-16   14:30

 

 

Kolejka 25 w dniach 23-05-2020/24-05-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zbylitowska Góra    2020-05-23   17:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zakliczyn        2020-05-24   17:00

 

Gromnik - Ikar Odporyszów                             2020-05-24   17:00

 

Zorza Zaczarnie - Ładna Ładna                         2020-05-23   17:00

 

Metal Tarnów - Tuchovia Tuchów                        2020-05-23   15:00

 

Olimpia Wojnicz - Unia Niedomice                      2020-05-24   15:00

 

Pogórze Pleśna - Wisła Szczucin                       2020-05-23   17:30

 

Polan Żabno - Szynwałd                                2020-05-23   18:00

 

 

Kolejka 26 w dniach 30-05-2020/31-05-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Polan Żabno                 2020-05-30   17:00

 

Szynwałd - Pogórze Pleśna                             2020-05-30   17:00

 

Wisła Szczucin - Olimpia Wojnicz                      2020-05-30   17:00

 

Unia Niedomice - Metal Tarnów                         2020-05-31   17:30

 

Tuchovia Tuchów - Ładna Ładna                         2020-05-30   17:00

 

Ikar Odporyszów - Zorza Zaczarnie                     2020-05-30   17:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Gromnik                   2020-05-31   17:00

 

Dunajec Zakliczyn - Dunajec Zbylitowska Góra          2020-05-31   17:00

 

 

Kolejka 27 w dniach 06-06-2020/07-06-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn           2020-06-06   17:00

 

Dunajec Zbylitowska Góra - Gromnik                    2020-06-07   17:00

 

Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska          2020-06-06   17:00

 

Tuchovia Tuchów - Ikar Odporyszów                     2020-06-06   16:00

 

Ładna Ładna - Unia Niedomice                          2020-06-06   18:00

 

Metal Tarnów - Wisła Szczucin                         2020-06-06   17:00

 

Olimpia Wojnicz - Szynwałd                            2020-06-07   15:00

 

Pogórze Pleśna - Polan Żabno                          2020-06-06   17:30

 

 

Kolejka 28 w dniach 10-06-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Pogórze Pleśna              2020-06-10   18:00

 

Polan Żabno - Olimpia Wojnicz                         2020-06-10   18:00

 

Szynwałd - Metal Tarnów                               2020-06-10   18:00

 

Wisła Szczucin - Ładna Ładna                          2020-06-10   18:00

 

Unia Niedomice - Ikar Odporyszów                      2020-06-10   18:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Tuchovia Tuchów          2020-06-10   18:00

 

Zorza Zaczarnie - Dunajec Zbylitowska Góra            2020-06-10   18:00

 

Gromnik      - Dunajec Zakliczyn                      2020-06-10   18:00

 

 

Kolejka 29 w dniach 13-06-2020/14-06-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Gromnik                     2020-06-13   17:00

 

Zorza Zaczarnie - Dunajec Zakliczyn                   2020-06-13   17:00

 

Tuchovia Tuchów - Dunajec Zbylitowska Góra            2020-06-13   14:00

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Unia Niedomice           2020-06-14   11:00

 

Ikar Odporyszów - Wisła Szczucin                      2020-06-14   17:00

 

Ładna Ładna - Szynwałd                                2020-06-13   18:00

 

Metal Tarnów - Polan Żabno                            2020-06-13   17:00

 

Olimpia Wojnicz - Pogórze Pleśna                      2020-06-14   15:00

 

 

 

Kolejka 30 w dniach 20-06-2020/21-06-2020

 

 

Ciężkowianka Ciężkowice - Olimpia Wojnicz             2020-06-20   17:00

 

Metal Tarnów - Pogórze Pleśna                         2020-06-20   17:00

 

Polan Żabno - Ładna Ładna                             2020-06-20   17:00

 

Szynwałd - Ikar Odporyszów                            2020-06-20   17:00

 

Wisła Szczucin - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska           2020-06-20   17:00

 

Unia Niedomice - Dunajec Zbylitowska Góra             2020-06-20   17:00

 

Tuchovia Tuchów - Dunajec Zakliczyn                   2020-06-20   17:00

 

Zorza Zaczarnie - Gromnik                             2020-06-20   17:00