justyna

terminarz

Kolejka 16 w dniach 17-03-2019

Ava Grądy - Łukovia Łukowa 2019-03-17 11:00
Brzoza Brzezówka - Unia Niedomice 2019-03-17 14:00
Dunajec Konary - Strażak Karsy 2019-03-17 11:00
Ikar Odporyszów - Radgoszcz 2019-03-17 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Olimpia Biskupice 2019-03-17 14:00
LUKS Zalipie - Nowa Jastrząbka 2019-03-17 11:00
Luszowice Luszowice - Mędrzechów 2019-03-17 11:00
Wietrzychowice - Łęgovia 2019-03-16 15:00

 

Kolejka 17 w dniach 24-03-2019

Wietrzychowice - Ava Grądy 2019-03-23 15:30
Łęgovia - Luszowice Luszowice 2019-03-23 15:30
Mędrzechów - LUKS Zalipie 2019-03-24 15:00
Nowa Jastrząbka - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-03-24 11:00
Olimpia Biskupice - Ikar Odporyszów 2019-03-24 11:00
Radgoszcz - Dunajec Konary 2019-03-24 14:00
Strażak Karsy - Brzoza Brzezówka 2019-03-24 11:00
Unia Niedomice - Łukovia Łukowa 2019-03-23 15:00

 

Kolejka 18 w dniach 31-03-2019

Ava Grądy - Unia Niedomice 2019-03-31 11:00
Łukovia Łukowa - Strażak Karsy 2019-03-31 12:30
Brzoza Brzezówka - Radgoszcz 2019-03-31 14:00
Dunajec Konary - Olimpia Biskupice 2019-03-31 11:00
Ikar Odporyszów - Nowa Jastrząbka 2019-03-31 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Mędrzechów 2019-03-31 14:00
LUKS Zalipie - Łęgovia 2019-03-31 11:00
Luszowice Luszowice - Wietrzychowice 2019-03-31 11:00

 

Kolejka 19 w dniach 07-04-2019

Luszowice Luszowice - Ava Grądy 2019-04-07 17:00
Wietrzychowice - LUKS Zalipie 2019-04-06 17:00
Łęgovia - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-04-06 17:00
Mędrzechów - Ikar Odporyszów 2019-04-06 17:00
Nowa Jastrząbka - Dunajec Konary 2019-04-07 11:00
Olimpia Biskupice - Brzoza Brzezówka 2019-04-07 11:00
Radgoszcz - Łukovia Łukowa 2019-04-07 11:00
Strażak Karsy - Unia Niedomice 2019-04-07 11:00

 

Kolejka 20 w dniach 14-04-2019

Strażak Karsy - Ava Grądy 2019-04-14 11:00
Unia Niedomice - Radgoszcz 2019-04-14 17:00
Łukovia Łukowa - Olimpia Biskupice 2019-04-14 12:30
Brzoza Brzezówka - Nowa Jastrząbka 2019-04-13 17:00
Dunajec Konary - Mędrzechów 2019-04-14 11:00
Ikar Odporyszów - Łęgovia 2019-04-13 17:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Wietrzychowice 2019-04-13 17:00
LUKS Zalipie - Luszowice Luszowice 2019-04-14 11:00

 

Kolejka 21 w dniach 20-04-2019/21-04-2019

LUKS Zalipie - Ava Grądy 2019-04-22 11:00
Luszowice Luszowice - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-04-20 14:30
Wietrzychowice - Ikar Odporyszów 2019-04-20 13:00
Łęgovia - Dunajec Konary 2019-04-20 17:00
Mędrzechów - Brzoza Brzezówka 2019-04-20 16:00
Nowa Jastrząbka - Łukovia Łukowa 2019-04-20 17:00
Olimpia Biskupice - Unia Niedomice 2019-04-20 14:00
Radgoszcz - Strażak Karsy 2019-04-20 11:00

 

Kolejka 22 w dniach 28-04-2019

Ava Grądy - Radgoszcz 2019-04-28 11:00
Strażak Karsy - Olimpia Biskupice 2019-04-28 11:00
Unia Niedomice - Nowa Jastrząbka 2019-04-28 17:00
Łukovia Łukowa - Mędrzechów 2019-04-28 11:00
Brzoza Brzezówka - Łęgovia 2019-04-28 14:00
Dunajec Konary - Wietrzychowice 2019-04-28 11:00
Ikar Odporyszów - Luszowice Luszowice 2019-04-28 17:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - LUKS Zalipie 2019-04-27 17:00

 

Kolejka 23 w dniach 01-05-2019

ISKRA DĄBROWKI BR. - Ava Grądy 2019-05-01 11:00
LUKS Zalipie - Ikar Odporyszów 2019-05-01 11:00
Luszowice Luszowice - Dunajec Konary 2019-05-01 17:30
Wietrzychowice - Brzoza Brzezówka 2019-05-01 18:00
Łęgovia - Łukovia Łukowa 2019-05-01 17:00
Mędrzechów - Unia Niedomice 2019-05-02 17:30
Nowa Jastrząbka - Strażak Karsy 2019-05-01 17:00
Olimpia Biskupice - Radgoszcz 2019-05-01 17:00

 

Kolejka 24 w dniach 05-05-2019

Ava Grądy - Olimpia Biskupice 2019-05-05 14:00
Radgoszcz - Nowa Jastrząbka 2019-05-05 11:00
Strażak Karsy - Mędrzechów 2019-05-04 17:30
Unia Niedomice - Łęgovia 2019-05-05 17:00
Łukovia Łukowa - Wietrzychowice 2019-05-05 11:00
Brzoza Brzezówka - Luszowice Luszowice 2019-05-04 17:00
Dunajec Konary - LUKS Zalipie 2019-05-05 11:00
Ikar Odporyszów - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-05-04 17:00

 

Kolejka 25 w dniach 12-05-2019

Ikar Odporyszów - Ava Grądy 2019-05-12 17:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Dunajec Konary 2019-05-11 17:00
LUKS Zalipie - Brzoza Brzezówka 2019-05-12 11:00
Luszowice Luszowice - Łukovia Łukowa 2019-05-12 17:00
Wietrzychowice - Unia Niedomice 2019-05-11 17:00
Łęgovia - Strażak Karsy 2019-05-11 17:00
Mędrzechów - Radgoszcz 2019-05-11 17:00
Nowa Jastrząbka - Olimpia Biskupice 2019-05-12 11:00

 

Kolejka 26 w dniach 19-05-2019

Ava Grądy - Nowa Jastrząbka 2019-05-19 14:00
Olimpia Biskupice - Mędrzechów 2019-05-19 17:00
Radgoszcz - Łęgovia 2019-05-19 11:00
Strażak Karsy - Wietrzychowice 2019-05-18 18:00
Unia Niedomice - Luszowice Luszowice 2019-05-19 17:30
Łukovia Łukowa - LUKS Zalipie 2019-05-19 11:00
Brzoza Brzezówka - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-05-19 17:00
Dunajec Konary - Ikar Odporyszów 2019-05-19 11:00

 

Kolejka 27 w dniach 26-05-2019

Dunajec Konary - Ava Grądy 2019-05-26 11:00
Ikar Odporyszów - Brzoza Brzezówka 2019-05-25 18:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Łukovia Łukowa 2019-05-29 18:00
LUKS Zalipie - Unia Niedomice 2019-05-26 11:00
Luszowice Luszowice - Strażak Karsy 2019-05-26 17:00
Wietrzychowice - Radgoszcz 2019-05-25 18:00
Łęgovia - Olimpia Biskupice 2019-05-25 17:00
Mędrzechów - Nowa Jastrząbka 2019-05-25 17:00

 

Kolejka 28 w dniach 02-06-2019

Ava Grądy - Mędrzechów 2019-06-02 11:00
Nowa Jastrząbka - Łęgovia 2019-06-01 17:00
Olimpia Biskupice - Wietrzychowice 2019-06-02 17:00
Radgoszcz - Luszowice Luszowice 2019-06-02 11:00
Strażak Karsy - LUKS Zalipie 2019-06-01 18:00
Unia Niedomice - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-06-02 18:00
Łukovia Łukowa - Ikar Odporyszów 2019-06-02 11:00
Brzoza Brzezówka - Dunajec Konary 2019-06-01 17:00

 

Kolejka 29 w dniach 09-06-2019

Brzoza Brzezówka - Ava Grądy 2019-06-09 11:00
Dunajec Konary - Łukovia Łukowa 2019-06-09 11:00
Ikar Odporyszów - Unia Niedomice 2019-06-09 11:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Strażak Karsy 2019-06-09 11:00
LUKS Zalipie - Radgoszcz 2019-06-09 11:00
Luszowice Luszowice - Olimpia Biskupice 2019-06-09 11:00
Wietrzychowice - Nowa Jastrząbka 2019-06-09 11:00
Łęgovia - Mędrzechów 2019-06-09 11:00

 

Kolejka 30 w dniach 16-06-2019

Ava Grądy - Łęgovia 2019-06-15 17:00
Mędrzechów - Wietrzychowice 2019-06-15 17:00
Nowa Jastrząbka - Luszowice Luszowice 2019-06-15 17:00
Olimpia Biskupice - LUKS Zalipie 2019-06-15 17:00
Radgoszcz - ISKRA DĄBROWKI BR. 2019-06-15 17:00
Strażak Karsy - Ikar Odporyszów 2019-06-15 17:00
Unia Niedomice - Dunajec Konary 2019-06-15 17:00
Łukovia Łukowa - Brzoza Brzezówka 2019-06-15 17:00