ogloszenie

 

Kolejka 1 w dniach 12-08-2018

 Łukovia Łukowa - Ava Grądy 2018-08-12 17:00
Unia Niedomice - Brzoza Brzezówka 2018-08-12 17:30
Strażak Karsy - Dunajec Konary 2018-08-11 18:00
Radgoszcz - Ikar Odporyszów 2018-08-12 11:00
Olimpia Biskupice - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-08-12 17:00
Nowa Jastrząbka - LUKS Zalipie 2018-08-12 11:00
Mędrzechów - Luszowice Luszowice 2018-08-11 17:00
Łęgovia - Wietrzychowice 2018-08-12 17:00

Kolejka 2 w dniach 15-08-2018

Ava Grądy - Wietrzychowice 2018-08-15 11:00

Luszowice Luszowice - Łęgovia 2018-11-11 13:00
LUKS Zalipie - Mędrzechów 2018-08-15 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Nowa Jastrząbka 2018-08-15 11:00
Ikar Odporyszów - Olimpia Biskupice 2018-08-15 17:00
Dunajec Konary - Radgoszcz 2018-08-15 11:00
Brzoza Brzezówka - Strażak Karsy 2018-08-15 14:00
Łukovia Łukowa - Unia Niedomice 2018-08-15 17:00

Kolejka 3 w dniach 19-08-2018

Unia Niedomice - Ava Grądy 2018-08-19 14:00
Strażak Karsy - Łukovia Łukowa 2018-08-19 11:00
Radgoszcz - Brzoza Brzezówka 2018-08-19 11:00
Olimpia Biskupice - Dunajec Konary 2018-08-19 17:00
Nowa Jastrząbka - Ikar Odporyszów 2018-08-19 11:00
Mędrzechów - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-08-18 17:00
Łęgovia - LUKS Zalipie 2018-08-19 17:00
Wietrzychowice - Luszowice Luszowice 2018-08-18 17:00

Kolejka 4 w dniach 26-08-2018

Ava Grądy - Luszowice Luszowice 2018-08-26 11:00
LUKS Zalipie - Wietrzychowice 2018-08-26 17:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Łęgovia 2018-08-26 11:00
Ikar Odporyszów - Mędrzechów 2018-08-26 17:00
Dunajec Konary - Nowa Jastrząbka 2018-08-26 11:00
Brzoza Brzezówka - Olimpia Biskupice 2018-08-26 14:00
Łukovia Łukowa - Radgoszcz 2018-08-26 17:00
Unia Niedomice - Strażak Karsy 2018-08-25 17:30

Kolejka 5 w dniach 02-09-2018

Strażak Karsy - Ava Grądy 2018-09-01 17:00
Radgoszcz - Unia Niedomice 2018-09-02 11:00
Olimpia Biskupice - Łukovia Łukowa 2018-09-02 17:00
Nowa Jastrząbka - Brzoza Brzezówka 2018-09-02 11:00
Mędrzechów - Dunajec Konary 2018-09-01 17:00
Łęgovia - Ikar Odporyszów 2018-09-02 17:00
Wietrzychowice - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-08-31 18:00
Luszowice Luszowice - LUKS Zalipie 2018-09-01 17:00

Kolejka 6 w dniach 09-09-2018

Ava Grądy - LUKS Zalipie 2018-09-09 11:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Luszowice Luszowice 2018-09-07 17:00
Ikar Odporyszów - Wietrzychowice 2018-09-05 17:30
Dunajec Konary - Łęgovia 2018-09-09 11:00
Brzoza Brzezówka - Mędrzechów 2018-09-09 14:00
Łukovia Łukowa - Nowa Jastrząbka 2018-09-09 17:00
47 Unia Niedomice - Olimpia Biskupice 2018-09-08 17:00
48 Strażak Karsy - Radgoszcz 2018-09-08 17:00

Kolejka 7 w dniach 12-09-2018

Radgoszcz - Ava Grądy 2018-09-12 17:00
Olimpia Biskupice - Strażak Karsy 2018-09-12 17:00
Nowa Jastrząbka - Unia Niedomice 2018-09-12 17:00
Mędrzechów - Łukovia Łukowa 2018-09-12 17:00
Łęgovia - Brzoza Brzezówka 2018-09-12 17:00
Wietrzychowice - Dunajec Konary 2018-09-12 17:00
Luszowice Luszowice - Ikar Odporyszów 2018-09-12 17:00
LUKS Zalipie - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-09-12 17:00

Kolejka 8 w dniach 16-09-2018

Ava Grądy - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-09-16 11:00
Ikar Odporyszów - LUKS Zalipie 2018-09-16 17:00
Dunajec Konary - Luszowice Luszowice 2018-09-16 11:00
Brzoza Brzezówka - Wietrzychowice 2018-09-16 14:00
Łukovia Łukowa - Łęgovia 2018-09-15 17:00
Unia Niedomice - Mędrzechów 2018-09-16 17:00
Strażak Karsy - Nowa Jastrząbka 2018-09-15 17:00
Radgoszcz - Olimpia Biskupice 2018-09-16 11:00

Kolejka 9 w dniach 23-09-2018

Olimpia Biskupice - Ava Grądy 2018-09-23 11:00
Nowa Jastrząbka - Radgoszcz 2018-09-23 11:00
Mędrzechów - Strażak Karsy 2018-09-22 17:00
Łęgovia - Unia Niedomice 2018-09-23 17:00
Wietrzychowice - Łukovia Łukowa 2018-09-22 17:00
Luszowice Luszowice - Brzoza Brzezówka 2018-09-22 17:00
LUKS Zalipie - Dunajec Konary 2018-09-23 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Ikar Odporyszów 2018-09-23 11:00

Kolejka 10 w dniach 30-09-2018

Ava Grądy - Ikar Odporyszów 2018-09-30 11:00
Dunajec Konary - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-09-30 11:00
Brzoza Brzezówka - LUKS Zalipie 2018-09-30 14:00
Łukovia Łukowa - Luszowice Luszowice 2018-09-30 16:00
Unia Niedomice - Wietrzychowice 2018-09-30 17:00
Strażak Karsy - Łęgovia 2018-09-29 17:00
Radgoszcz - Mędrzechów 2018-09-30 14:00
Olimpia Biskupice - Nowa Jastrząbka 2018-09-30 11:00

Kolejka 11 w dniach 07-10-2018

Nowa Jastrząbka - Ava Grądy 2018-10-07 11:00
Mędrzechów - Olimpia Biskupice 2018-10-06 16:00
Łęgovia - Radgoszcz 2018-10-07 16:00
Wietrzychowice - Strażak Karsy 2018-10-06 16:00
Luszowice Luszowice - Unia Niedomice 2018-10-07 11:00
LUKS Zalipie - Łukovia Łukowa 2018-10-07 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Brzoza Brzezówka 2018-10-07 14:00
Ikar Odporyszów - Dunajec Konary 2018-10-07 16:00

Kolejka 12 w dniach 14-10-2018

Ava Grądy - Dunajec Konary 2018-10-14 11:00
Brzoza Brzezówka - Ikar Odporyszów 2018-10-14 14:00
Łukovia Łukowa - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-10-14 15:30
Unia Niedomice - LUKS Zalipie 2018-10-13 16:00
Strażak Karsy - Luszowice Luszowice 2018-10-14 11:00
Radgoszcz - Wietrzychowice 2018-10-14 11:00
Olimpia Biskupice - Łęgovia 2018-10-14 11:00
Nowa Jastrząbka - Mędrzechów 2018-10-14 11:00

Kolejka 13 w dniach 21-10-2018

Mędrzechów - Ava Grądy 2018-10-20 15:30
Łęgovia - Nowa Jastrząbka 2018-10-21 15:30
Wietrzychowice - Olimpia Biskupice 2018-10-20 15:30
Luszowice Luszowice - Radgoszcz 2018-10-21 15:30
LUKS Zalipie - Strażak Karsy 2018-10-21 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Unia Niedomice 2018-10-21 11:00
Ikar Odporyszów - Łukovia Łukowa 2018-10-20 15:30
Dunajec Konary - Brzoza Brzezówka 2018-10-21 11:00

Kolejka 14 w dniach 28-10-2018

Ava Grądy - Brzoza Brzezówka 2018-10-28 11:00
Łukovia Łukowa - Dunajec Konary 2018-10-28 14:00
Unia Niedomice - Ikar Odporyszów 2018-10-27 15:00
Strażak Karsy - ISKRA DĄBROWKI BR. 2018-10-28 11:00
Radgoszcz - LUKS Zalipie 2018-10-28 11:00
Olimpia Biskupice - Luszowice Luszowice 2018-10-28 11:00
Nowa Jastrząbka - Wietrzychowice 2018-10-28 11:00
Mędrzechów - Łęgovia 2018-10-27 15:00

Kolejka 15 w dniach 04-10-2018

Łęgovia - Ava Grądy 2018-10-04 14:00
Wietrzychowice - Mędrzechów 2018-10-03 14:00
Luszowice Luszowice - Nowa Jastrząbka 2018-10-04 11:00
LUKS Zalipie - Olimpia Biskupice 2018-10-04 14:00
ISKRA DĄBROWKI BR. - Radgoszcz 2018-10-03 14:00
Ikar Odporyszów - Strażak Karsy 2018-10-03 14:00
Dunajec Konary - Unia Niedomice 2018-10-04 11:00
Brzoza Brzezówka - Łukovia Łukowa 2018-10-04 14:00