poremba start

video msza

Image Uczennica klasy VIa Zuzanna Ptasznik wygrała ogólnopolski konkurs plastyczny. Zdobyła I MIEJSCE- jej praca została wybrana spośród 17 tysięcy innych prac.Zadaniem konkursu  „Psie Troski", roboczy tytuł; "Bernardyn ze schroniska najlepszym przyjacielem człowieka" było stworzenie ilustracji do fragmentów książki. Praca Zuzi opisywała następujący tekst książki: „Jej pierwszy spacer był niesamowity.

Oprócz tego, że machała ogonem, na jej twarzy pojawił się uśmiech. Tak, uśmiech. Psy też się potrafią uśmiechać. Po raz pierwszy zobaczyłem jej wesołe oczy. To był jej pierwszy spacer, a ja szalałem ze szczęścia. Idąc wyglądała, jakby tańczyła. Zachowywała się, jakby przypominała sobie słońce i niebo, powietrze i łąki”

Praca Zuzi będzie na okładce noweli "Psie serce" - dystrybucja w całej Polsce, została też zaprezentowana na wystawie plastycznej podczas uroczystego otwarcia Pierwszego w Polsce Pogotowia dla Zwierząt w Warszawie oraz przedstawiona będzie w jednym z programów śniadaniowych w telewizji ogólnopolskiej. Nasza uczennica otrzyma również egzemplarz książki z ilustracjami i autografem autora książki P. Toma Justyniarskiego.

Pomysłodawczynią udziału Zuzi w konkursie była nauczycielka mgr Magdalena Kardaś-Olesińska.

GRATULUJEMY ZUZI TALENTU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

Image

 

Image

Artykuł dzięki uprzejmości : Łukasza Mączko