poremba start

video msza

Image Piękna pogoda i wspaniałe emocje towarzyszyły 192 uczestnikom, rozegranych 25.09. na obiektach Polanu Żabno Indywidualnych Biegach Przełajowych o mistrzostwo Gminy Żabno. Zawody te rozgrywane corocznie są inauguracją rywalizacji sportowej szkół z naszej Gminy. Szkoły podstawowe i gimnazja rywalizowały w 6 kategoriach wiekowych. A oto wyniki:

IV klasa szkoła podstawowa dziewczęta:

 

1.Starzyk Aleksandra- Łęg Tarnowski
 
2.Skrzyniarz Aleksandra – Niedomice
 
3.Kupisz Iwona – Otfinów

 


IV klasa szkoła podstawowa chłopcy:
 
1. Cierniak Mateusz – Ilkowice
 
2.Dzierżanowski Piotr – Żabno
 
3. Gleń Przemysław – Sieradza
 

  
V klasa szkoła podstawowa dziewczęta:
 
1. Wąsik Kinga – Ilkowice
 
2.Łabuz Weronika –Łęg Tarnowski
 
3.Sikora Izabela – Łęg Tarnowski
 

  
 V klasa szkoła podstawowa chłopcy:
 
1. Kasprzyk Szymon – Niedomice
 
2. Łoś Krzysztof – Otfinów
 
3. Musiał Szczepan – Sieradza
  


 VI klasa szkoła podstawowa dziewczęta:
 
1. Korus Patrycja - Nieciecza
 
2. Miękina Katarzyna - Sieradza
 
3. Starzyk Anna – Łęg Tarnowski
 


 VI klasa szkoła podstawowa chłopcy:
 
1. Szuran Grzegorz – Otfinów
 
2. Łoś Michał – Niedomice
 
3. Kuczek Mariusz – Żabno
  


  
Punktacja drużynowa :
 
Szkoły podstawowe                                                                                     

Dziewczęta:
 
1. Łęg Tarnowski            137 pkt
 
2. Żabno                          104 pkt
 
3. Sieradza           101 pkt
 
4. Ilkowice            93 pkt
 
5. Niedomice        75 pkt
 
6. Odporyszów     54 pkt
 
7. Otfinów            50 pkt
 
8. Nieciecza         25 pkt
 

  
  
Chłopcy:
 
1. Żabno                134 pkt
 
2. Otfinów             109 pkt
 
3. Łęg Tarnowski   97 pkt
 
4. Niedomice          90 pkt
 
5. Ilkowice             84   pkt
 
6. Sieradza             65 pkt
 
7. Odporyszów      38 pkt
 
8. Nieciecza           31 pkt
 

  
I klasa gimnazjum dziewczęta:
 
1. Skalak Izabela – Niedomice
 
2. Kotapka Gabriela – Łęg Tarnowski
 
3. Pikul Aneta - Łęg Tarnowski
  


I klasa gimnazjum chłopcy:
 
1. Lompczyk Bartłomiej - Niedomice
 
2. Warzecha Daniel – Żabno
 
3. Kaziród Jarosław - Łęg Tarnowski
 

  
II klasa gimnazjum dziewczęta:
 
1.Kotapka Martyna – Łęg Tarnowski
 
2.Bartecka Paulina – Nieciecza
 
3.Tapa Wiktoria – Żabno
 

  
II klasa gimnazjum chłopcy:
 
1.Wielbłąd Krzysztof – Otfinów
 
2.Tatarczuch Rafał– Żabno
 
3.Kuczek Łukasz – Żabno 

   
III klasa gimnazjum dziewczęta:
 
1. Bysiek Natalia – Niedomice
 
2. Bartecka Weronika – Nieciecza
 
3.Guczał Zuzanna – Niedomice
 

  
 III klasa gimnazjum chłopcy:
 
1.Mikos Arkadiusz – Łęg Tarnowski
 
2. Zając Damian – Łęg Tarnowski
 
3. Skrzyniarz Dariusz –  Żabno
 

  
 Punktacja drużynowa:
 
Dziewczęta:
 
1.    Łęg Tarnowski       203 pkt
 
2.    Zabno                     151 pkt
 
3.    Niedomice              100 pkt
 
4.    Nieciecza                 46 pkt
 
5.    Otfinów                   37 pkt
 

  
Chłopcy:
 
1.    Żabno                 197 pkt
 
2.    Łęg Tarnowski   183 pkt
 
3.    Otfinów              100 pkt
 
4.    Nieciecza             40 pkt
 
5. Niedomice            38 pkt