epitafium

video msza

ImageTradycyjnie, jak co roku 1 września w  naszej szkole  uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2010/2011. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą koncelebrowaną przez księdza Pawła w której udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja szkoły. Podczas nabożeństwa wszyscy dziękowali za szczęśliwie spędzony czas wakacyjnego odpoczynku jak również modlili się o siłę i dary ducha świętego potrzebne na rozpoczynający się nowy rok szkolny.

 Po uroczystym błogosławieństwie wszyscy udali się do budynku szkoły. Tam, Pani Dyrektor Katarzyna Smolik przywitała wszystkich serdecznie i złożyła życzenia owocnej pracy uczniom i nauczycielom. Uczniów klasy pierwszej, którzy pierwszy raz zawitali do naszej szkoły witała grupa trzecioklasistów, która pod przewodnictwem Pani mgr Moniki Ścibior przygotowała spektakl słowno – muzyczny. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy ich jeszcze raz gorąco powitali i podali  plan lekcji na nowo rozpoczęty rok szkolny.

 

 

E.P.