silver nades

jesien

Image Auto Moto Klub Tarnowski już po raz ósmy wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując 6. Tarnowską Moto-Orkiestrę. Na placu "Targowica" przy Al. M.B. Fatimskiej w Tarnowie. Artur Bysiek jako sekretarz tego stowarzyszenia, a zarazem zawodnik już po raz kolejny pomaga w organizacji tej imprezy. W ramach Moto-Orkiestry odbył się SuperSprint-zawody samochodowe dla kierowców amatorów.

 Po tej samej trasie kilku doświadczonych zawodników AMK Tarnowskiego, w zamian za datek do puszki woziło chętne osoby z publiczności na prawym fotelu samochodów rajdowych.

Wśród nich był kierowca z Niedomic Artur Bysiek, kóry specjalnie na ta okazję wypożyczył rajdowego Volkswagena Polo z Gładysz Motorsport.

Podczas imprezy gośćmi specjalnymi byli kierowca wyścigowy Adam Gładysz i żużlowiec Janusz Kołodziej.

Ponadto na imprezie zaprezentowali się przedstawiciele wielu dziedzin motorsportu (rajdy samochodowe, motocykle, kartingi, drifterzy itd.). Do godziny 20:00 w niedzielę Auto Moto Klub Tarnowski zebrał ponad 10 tysięcy złotych na rzecz WOŚP, do tego dojdą pieniądze z trwających aukcji internetowych.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image